Reflex Kumun Yan Alternatifi Var Mı?

Reflex turkuazı kullaniyorum cokta memnunum ama artan fiyatlardan dolayi daha alternatif yollar ariyorum reflex kadar iyi topaklanan ve uzun sure kokmayan tecrube ettiginiz kum var mi? Proline ni merak ediyorum ama dagiliyo diyenler olmus

9 CEVAP

Siyamask

Proline tavsiye etmem. Koku hapsetmesi ve topaklanması iyi değil. Reflex kum fiyatı hakkında bilgim yok ama ben Vancat kullanıyorum. TY da ikili uyguna geliyor. Tavsiye ederimm.

Palyaco

Tüm kumları deneyen biri olarak pisy cat tavsiyemdir tozsuz

Tesekkur ederim bakicam ona 🙏

icebluedalin

Vancat aktif karbonlu kullanıyorum kokuyu uzun süre hapsediyor ve iyi topaklaniyor 10litresibi geçen gün 75 liraya aldım 10litre bir ay gidiyor iki kedime ama

icebluedalin

@siyamask hangisini kullanıyorsunuz Vancatin

ozanesk

Vodafone Yanımda uygulamasında Kuzey Pazarlama satıcısında Lindocat kumların 10 litresi 42.90 TL. MYS15 indirim kodunu da uygularsanız ve 2 tane alsanız tanesi 35 liraya geliyor.

Reflex benim için kutulu Proline gibi birşey, Lindocat'de bu fiyata gayet iyi.

Betulb97

Reflexten çok memnundum ancak artan fiyatlarla ben de vazgeçtim. Önce vancat aktif karbonlu kullandım, o da gayet güzeldi ama bulmakta zorlanınca vancat kokusuz kum alıp 1 2 paket karbonat ekledim. Gayette iyi.

pablopicasso

Vancat aktif karbonlu

Siyamask

Bebek pudrasıyla aktif karbonluyu denedim. İkisinden de memnun kaldım. Şuan aktif karbonluyla devam🍀