Kediler İçin Mantar İlaçları Nelerdir ?

BiciriginAnnesi

Arkadaşlar sizlerin kullandığı en etkili mantar ilaçları nelerdir.

Gerçekten etkili bir sonuç verecek ilaç isimlerini yazar mısınız?

11 CEVAP

Sezgek

En etkili yöntem bölgeyi batikon ile temizlemek günde 3 kere en az on dakika yalamasına izin vermeyin saha sonra travazol krem sürün biz bunlarla geçirmiştik ayrıca yerleri sirkeli su ile siliyordum her gün çıktığı masaları falan bir de multivitamin takviyesi yapıyordum

Sezgek

Bu gösterdiğiniz tarzda dökülme mantar da olmayabilir alerji durumununda da gözleniyor bizim kızda alerji var ordan biliyorum yani alerji ni yoksa mantar mı onun ayrımını iyi yapmak gerek cleapet kullanmadım yorum yapamayacağım ben cristalin kullanıyorum çok memnunum bence sizin kızındaki durum alerji de olabilir mantarda kızarıklık mutlaka görmeniz gerekir ve gittikçe açılmaya başlar tüy dökülmesi bir gözlemleyin bakalım nasıl gidecek ama her ihtimale karşı ben batikon ve travazolü sürün derim

Sezgek

Yok kremi yalamasında hiç bir sıkıntı yok sadece bir on önle dk yalamasınki krem etki etmesin cristalin benim bildiğim tektir sadece şişe tipi değişik olabiliyor sprey kaplık ya da damlalıklı gibi netten alacaksanız kendi sitesinde satışı var sahte ürün falan kaygısı olmaz geçmiş tavuk inanılmaz alerjik biz ufak bir olay bile yaşadık benim dikkatsizliğim yüzünden şu anda antihistaminik kullanıyoruz 😞 sokak hayvanlarına vereceğim tavuğu tezgahta unutmuşum bizimkinde balına geçip temizlemiş orayı sonra olanları burda başlık açıp yazacağım ki alerjisi olanlara örnek olsun gerçekten alerji işi çok zor balıklıya geçmenizi şiddetle tavsiye ederim

Sezgek

Yok kremi yalamasında hiç bir sıkıntı yok sadece bir on önle dk yalamasınki krem etki etmesin cristalin benim bildiğim tektir sadece şişe tipi değişik olabiliyor sprey kaplık ya da damlalıklı gibi netten alacaksanız kendi sitesinde satışı var sahte ürün falan kaygısı olmaz geçmiş tavuk inanılmaz alerjik biz ufak bir olay bile yaşadık benim dikkatsizliğim yüzünden şu anda antihistaminik kullanıyoruz 😞 sokak hayvanlarına vereceğim tavuğu tezgahta unutmuşum bizimkinde balına geçip temizlemiş orayı sonra olanları burda başlık açıp yazacağım ki alerjisi olanlara örnek olsun gerçekten alerji işi çok zor balıklıya geçmenizi şiddetle tavsiye ederim

Sezgek

Etki etsin diyecektim yanlış yazmışım kusura bakmayın

BiciriginAnnesi

Tamam 10 dakika falan yalamasına izin vermeyeceğim.
Kendi sitesinden buldum ordan almak daha mantıklı diğer sitelerden sahte gelir Allah korusun bir şey olur
İnanın evde o kadar çok balıklı mama var ki orjien var geçen acana istedim her markanın var mutlaka balıklı mamaya geçiş yapacağız

Mutlaka konu açın en azından yeni evcil hayvan sahiplenenler için olsun alerji ile savaş verenler olsun bilgilendirmiş olursunuz mutlaka takip de olacağım

Size de çok geçmiş olsun

Çok teşekkür ediyorum yorumların ve bilgilerin tavsiyelerin için 🌺🐾

BiciriginAnnesi

Arkadaşlar çok acil cevap yazarsanız sevinirim

BiciriginAnnesi

Sezgek
Travazol kremi evet çok öneriyorlar ilk alınacak o bir de
İmmun44 imunex var ikisinden birini alsam o da işe yarar mı

Bir de cleapet kedi bakteri virüs mantar ilacı var bunu da alsam mı

https://www.google.com/search?q=kedimin+t%C3%BCyleri+kopuyor&client=ms-android-oppo&prmd=inv&sxsrf=ALiCzsbw_XJqMuQ6NKjHC0XBqffYlm-fqw:1653252886899&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=2ahUKEwjkobD4_vP3AhWFQ_EDHR6bBFYQ_AUoAXoECAIQAQ&biw=360&bih=664&dpr=3#imgrc=7dTyF6CtUejvhM

Böyle aynı ama çok küçük ufak yani nasıl desem minik dökülme var kafasının üstünde oluyor genelde bacak kısmında dökülme olmuş ama yara kızarıklık vs yok tahmini yeni başlamış bir durum

BiciriginAnnesi

Cristalin hangisini almalıyım bir kaç tane ilaç var

Bende bir kaç gün takip edeyim dediğim gibi yara kızarıklık kaşıntı yok sadece ufak dökülme oluyor alerji de olabilir tavuklu mamadan vazgeçirmem lazım da onu da bir şekilde halledeceğim

Batikon ve travazol kremi mutlaka kullanacağım eğer kremi yalarsa fln yan etkisi olur mu

Sezgek

Teşekkür ederim sizin minnak da iyileşir hemen geçmiş olsun

beyzathemoc1

Nano sprey