Yavru Kedi Parazit

Roarasd

Merhaba geçici olarak eve aldığım bir yavru kedi var, parazit aşısını yaptırdım yogun ve büyük parazitler döktü daha sonra kanlı dışkı problemimiz başladı bir kac defa veterinere goturdum parazitten dolayı olduğunu söylediler antibiyotik ve probiyotik yaptık. Azalsa da tam olarak iyileşmedi böyle bir tecrubesi olan var mı aramızda ?

1 CEVAP

Siyamask

Yoğunluğuna göre süreç 1 hafta 15 gün arasına sarkabiliyor diye biliyorum. Çok geçmiş olsun🍀