Bozita Mama :(

blue_hoddle

merhaba bozita mama kullanacağım fakat stokları hiçbir yerde yok nerden bulabilirim ya ciddi bir stok sıkıntısı var niye böyle :( düzelicekmi bozita dışında mam önerisi istiyorum aynı fiyatlarda

11 CEVAP

Miniss

Mrka mama

Palyaco

Pek tavsiye etmem içeriği tavuktan oluşuyor tüm mamaları ve kedi kürk kalitesinde cok cok zayıf bir mama exclusion mera sanabella bu konuda daha iyi

Gimlihanim

Evet bozita pek bulunamıyor. Size sanabelle önerebilirim. Güzel mamadır o da.

blue_hoddle

gcnl

AslanPati

Evet maalesef Bozita diğer mamalar kadar piyasada bol bulunmuyor. Keşke Petlebi getirse.

blue_hoddle

@aslanpati

keşke getirse, kedime bozita mamasını buldum oda yok hangi mamayı kullanacağım bilmiyorum. lütfen yardımcı olun :(

Miniss

********* da gormustum bakin isterseniz

izmirle

Nutri feline tavsiye edilir. İçeriği temiz bir mama

Warriorsans

Ma r ka mama sitesinde vardı sanırım stokları uygulamadan alırsanız 20 tl indirimli oluyormuş

blue_hoddle

yorumlarınız için teşekkürler

Midnightoil

M a r k a m a m a tekrar stoklara girmiş bizde 1 aydır kullaniyoruz, şu an için problem yok.