Yeni Doğan Yavru Kedinin Ayakları Kırmızı

soyabean

arkadaşlar yaklaşık 1 saat önce falan kedim doğum yaptı iki bebeğimiz yaşıyor fakat birinin ayakları çok kırmızı duruyor elleri falanda aynı şekilde diğeride hafif kırmızı ama normal gibi onunki. bişeyi yoktur değil mi normal bişey midir geçer mi

19 CEVAP

sahraxfittiko

HAYVANLARIN ANNELİK DUYGUSU YOK-TUR

zynpbalim

Başınız sağolsun öncelikle umarım kedilerinizi bi an önce kısırlaştırırsınız.

soyabean

cevaplarınız için teşekkür ederim çok korkuyorum internettede bişey bulamadım yarın veterinere soracağım artık😭😭😭

soyabean

Fistikliokum bizim 2 tane kedimiz var ikisinide kısırlaştırıcağız ama önce ikiside annelik duygusunu yaşamalarını istedik bu yavru ilk doğuran kedimize ait ve doğumda 2si ölü 2side fotoda göründüğü gibi gelişimlerini tamamlayamadan dünyaya gelen bebeklerdi maalesef veteriner bile kurtaramadı meleklerimizi ikiside öldüler. Sonrasında 1-2 gün sonra diğer kedimiz doğum yaptı 9 yavrumuz oldu ilk doğum yapan annemizde bu bebeklerle ilgilenmeye başladı süt annelik yapıyor onlara. Maalesef kaç tane doğuracaklarını ve sağlıklarını biz belirlemiyoruz ve onların kötülüklerini istesek buraya hiç soru sorupta çabalamam bile şans kısmet işi allah bunu nasip etti kaç gündür nöbetleşe annemle bakıyorum 3-4 saatlik uykuyla duruyoruz hepsinin sağlığı için çabalıyoruz ve hepsinife büyütüp sahiplendiricez elbette.