Somon Yağı Seçim

Scottishthor

Ben Mutamin Organics kullaniyorum.Somon yağım şuanda bitti hangisini almamı öneriyorsunuz?Biofeline denediniz mi?

8 CEVAP

gulsump

Bence mutaminden devam edin

Gimlihanim

Ben olsam mutaminden devam ederdim.

Warriorsans

Mutamin en iyi somon yağlarından biri olarak geçiyor. Ben mutamin kullanmıştım kedilerimde gözle görülür bir etkisini görmedim tekrar almadım. Petlebi vets plus somon yağı hediye etmişti onu kullanıyoruz 2 paket vardı birini sokaktakilere kullandım bitti diğerini evdeki kedilerime kullanıyorum ama artık haftada 1 kez veriyorum. Genel olarak somon yağının iyi kötü bir etkisini görmedim

Palyaco

Mutamin en iyisi somon yağında aynı ürüne devam edin derim

Scottishthor

@Warriorsans evet evet bende etkisini görmedim o yüzden acaba marka olaraktan mı değiştirmem lazim diye düşündüm

BiciriginAnnesi

Bende somon yağı arayışı içindeyim mutamin mi vets plus mu diye kararsız kalmıştım ama mutamin en çok beğenilenler arasın da 🤔kullanıp gözle görülür bir farklılık yaşayanlar varsa mutlaka buraya yazi yazarlarsa iyi olur.

Superisi814

Ben Biofeline denedim . Hiç bir faydasını göremedim çünkü hiç bir şekilde tukettiremedim.Bilgisine kıymet verdiğim bir arkadaş onerirdi mutamin , en sonunda aldım yenice. En azından severek tüketiliyor.

Gamsem

Biofelin ürünlerinden buara çok şikayet olmaya başladı kediler için özellikle. Ben veterinerimin önerisiyle mutamin kullanıyorum diğerleri onun kadar içerik açısından iyi değil dedi veterinerim