Kedimin Dışkısındaki Koyuluk

Miniss

Bugun temizlerken diskisinin ucunda koyuluk farkettim .parazit hapini bu ay geciktirdim neredeyse 3 ay oldu .o yzuden olabilir mi acaba fikri olan var mi.

3 CEVAP

Bi sorun yok gibi duruyo
Siz dışkılamasını gözlemleyin yine de. Dışkısından parazit çıkmadıysa hapla alakalı sorın yoktur bence
Yine de takip edin dışkılamasını
Önemli bişey olursa vet. gidin derim

Miaow

Problemmiş gibi göremedim zaten koyulu açıklı oluyor genelde dışkıları ama veterinere sorun yine de içiniz rahat etsin. İnternette çoğu şey çok abartılarak anlatılıyor. İnsanı durduk yere panik yapıyor. En iyisi veterinere danışmak

Miniss

Parazit hapini henuz kullanmadim bugun almaya gidicem .gittigimde veterinere sorucam zaten ama sindirilmis kan olabilir diye okumustum bir yerde o yizdem korkuyorum