Köpekler İçin Blog

Yzymr

Merhaba kediler için suzionline diye bir instagram ve blog sayfası var. Köpekler için de suzionline benzeri ürün incelemesi yapan, davranış eğitimi veren önerebileceğimiz sayfalar var mı acaba? Teşekkürler şimdiden.

3 CEVAP

Warriorsans

Kral köpek ailesi var bildiğim ücretli eğitimleri de var aynı zamanda güzel paylaşımlar da yapıyorlar diye biliyorum ama bir köpkem olmadığı için çok bilmiyorum:/

Yzymr

Kral köpek ailesi pek mama tavsiyesi falan yapmıyor malesef daha çok köpek davranışları üzerine yoğunlaşmışlar :/

Venusselin

Gezginkuyruk ve lokisoner