Dikişimiz Nasıl Duruyor Sizce

Ececimm

Kısırlaştıralı bugün 13 gün ediyor veterinerimiz çok ilgisiz yeni düzgün veteriner bulana kadar buraya soracağım dikişimiz nasıl duruyo

7 CEVAP

Sezgek

Merhaba geçmiş olsun şu an gayet iyi duruyor her hangi bir enfeksiyon ya da ödem göstermiyor 13 gün oldu demişsiniz ama bence gün aşırı batikonla temizleyebilirsiniz bölgeyi her ihtimale karşı en azından temiz olduğundan emin olursunuz

Ececimm

batikonla temizlersek bizi döver :)

Sezgek

Ahahaha o zaman zorlamayın temiz duruyor çünkü boşuna da stres olmasın geçmiş olsun 😅

NorthNight

Sorun görünmüyor 😊

Deniz1741

Gayet iyi duruyor geçmiş olsun 🤗

Ececimm

çok teşekkür ederim :)))

Ececimm

çok teşekkür ederim herkesee arada yalamak istiyor engellemeye çalışıyorum ama olsun düşene kadar idare edeceğiz :))