Puntalı Telden Güvenlik Kapısı

pablopicasso

Merhaba

Sineklik mevzusu fakat hava geçirgenliği az. Bu sebeple yeni bir araştırma içerisine girdim. Veterinerim kliniğinde kullanıyor.

Puntalı telden yapılmış sineklik diyebiliriz. Aralıkları daha iyi ve tel olması nedeniyle çok kullanışlı ve güvenli..

Ama bir fiyat araştırması yapıyorum. Neredeyse kedi teli fiyatına çıkıyor. Daha önce yaptıran, kullanan düşük maliyete çıkaran var mı aranızda?

5 CEVAP

pablopicasso

Upp

Ececimm

balıkçı ağlarıyla yaptıracağım ben

gulsump

Fiyatı neredeyse kedi filelerine yakın. Ben olsam risk almazdım, direkt kediler için olan fileden alsanız hem içinde metal oluyor güvenlikli. Hem de montaj konusunda hata riski az olur.

pablopicasso

Kedi filesi dediğiniz ?

pablopicasso

#Ececimm

Balık ağını koparma riskleri var.