Kedim Cok Fazla Tuy Dokuyor

nisaasavass

merhaba. kedim anormal derecede tuy dokuyor. bolgesel degil. taranmasina ve veterinerin verdigi hapa ragmen. royal canin mama kullaniyoruz. proplan kullanirken bu kadar dokulmuyordu ama artik sevmiyor proplani. nedeni nedir ve nasil durdurulur?

5 CEVAP

gulsump

mevsim geçişlerinden dolayı normal

Palyaco

Vest plus vitamin ve vest plus kitten ikisini bir kullanın 3 günden sonra yavaşlama 1 haftada tüy dökümü olmuyor

AslanPati

Bu aralar bizde de tüy dökümü var. Havaların dengesiz gitmesinden dolayı galiba.

Pollythelilly

Altta yatan bir hastalık yoksa mevsimsel geçiştendir.Düzenli taramaya ve malt vermeye özen gösterin.

Gamsem

Eğer bir rahatsızlığı yoksa mevsimsel ,stres kaynaklı olabilir şuan tam mevsimi ama genede görüş almak iyidir vetinize danışın bi .benim kedim uzun tüylü ben vetoskin tablet hergün tarama veya 2 günde bir birde somon yağı kullanıyorum bu şekilde olabildiğince az dökülüyor sizede fikir olabilir