Kedim Balkondan Düştü Yemek Yemiyor

Yunuschill

Merhaba scottish cinsi kedim var binanın 4 katından düştü hemen farkedip bulduk fakat bulduğumuzdan belli yemek yemiyor bu konuda bilgisi olanlar bilgilendirirse sevinirim.

14 CEVAP

Warriorsans

Yazık yine ihmal yüzünden neler yaşıyor kimbilir hayvancağız.. kedi filesi taktırmak şart olmalı. Hala gitmediyseniz acil veterinere götürün iç kanama yaşıyor olabilir kırığı çatlağı her şeyi olabilir. Buradan hiçbir şey yapamayız buna.

Sezgek

Yani burdan ne yapmamızı bekliyorsunuz ki online röntgen ya da MR çekilmiyor bildiğiniz üzere iç kanaması olabilir çatlak kırık ya da çok daha hafifi burkulma olabilir ama bir sürü şey olabilir acil veterinere götürüp röntgen falan çektirmeniz lazım

Sezgek

Yunuschill hayvan 4. Kattan düşmüş yorumlardan medet umuyorsun ben mi saçmalıyorum Allahım sen bana sabır ver

muffinthecat

Veterinere götürmediyseniz acil olarak götürmelisiniz. Pisinin önemli bir şeyi olur. Ayrıca bundan sonra daha dikkatli olup, tedbirleri alacağınızı da umuyorum

BiciriginAnnesi

Açılın ben doktorum🧑🏻‍⚕️resim atın bana 👀
Ben buradan muayne ederim röntgen çekerim MR ne gerekiyorsa yaparım

Ya siz dalga mı geçiyorsunuz
Hayvan 4 kattan aşağıya düşmüş bulduğumuz da yemek yemiyor diyorsunuz

Gelmişsiniz buradan tavsiye almak istiyorum diye yazıyorsunuz size konunun ciddi olduğunu anlatmaya çalışan üyelere de çemkiriyorsunuz pessss
hayvan bakmayın vallahi bakın bakmayın bakmayı da yaşatmayı da bilmiyorsunuz

Acilen veterinete gidip muayene olması lazimken siz bura da konu açıyorsunuz.

edmrcglu

tavsiye nasıl alabilirsiniz buradan acaba 4. kattan düşmüş hayvan ne bekliyorsunuz. bekleyin yer.
hemen veterinere götürün.

muffinthecat

Önemli bir şeyi olabilir*

Deniz1741

  1. Kattan düşmüş bir can için ne gibi bir tavsiye bekliyorsunuz. Bulduğunuz gibi veterinere götürmediğiniz kabahat. Acilen gitmelisiniz.

Mirabonibon

Şaka mı bu soru siz kendinizde misiniz acaba? 4. Kattan siz düşseniz aileniz de bu tarz ama insanlar için olan siteye bizimki 4. Kattan düştü ne yapabiliriz yazıp beklesinler. Ne bekliyorsunuz acaba ne yazmalarını istiyorsunuz acilen veterinere götürmeniz gerekirken.

byzkpln

Hemen veterinere götürün. Maddi olarak bu gözünüzü korkutuyorsa veteriner fakültesine götürün ama götürün yani bir yere. Yemek yememesinin uyumasının hepsi bir problem. Kafasını çarpmış olabilir korkudan damagı yarılmış olabilir. Bir yerinde kırık çatlak en önemlisi iç kanama olabilir. Bu geceyi çıkaramayabilir bile. Kediler 4 ayağının üstüne düşer yada onlar 9 canlıdır diye bir deyim yok. Alırken o kadar para dökürsanız kendi ihmalinizin bedelinide ödeyip hayvancağızı hastaneye götürün. Dilerim birşeyi yoktur…

Yunuschill

@Sezgek saçma sapan cevaplar vermen için konu açmadım tavsiye almak için açtım.

Selenay1

Bu sitede de hayvanı düşürüp düşürüp sonra gelip ay acaba ne oldu demek moda galiba hadi diyelim ki sizin suçunuz değil bir şekilde oldu yani neden bir insan buraya yazar ki bunu anlamıyorum çocuğunuz düşse oturur googledan mı bakarsınız

Canar_

Sizin gibilerin evcil hayvan beslemesi yasaklanmalı. Böylesi acil ölümcül olabilecek bir durumda veterinere götürmek yerine buraya yazıyorsunuz.

pablopicasso

O kedişin güvenliksiz balkonda ne işi vardı acaba?