Kedi Dışkılama

Mirabonibon

Kedim 2 gündür ishal normalde ilk gün veterinere götürecektim ama gün içerisinde tekrar düzeldi ishali geçti sonra tekrar oldu ve çok sıvıydı şimdi ise tekrar katı ama birazda sıvı yani ortası şu an ve ilk kez dışkısını yaparken inlemeye benzer bir ses çıkardı ve tek patisini kaldırarak yaptı endişelendim yarın da devam ederse ilk işim veterinere gitmek olacak ama şimdi aranızda bilen varsa sebebi ne olabilir

7 CEVAP

Mirabonibon

@byzkpln iç-dış parazit aşısı falan oldu neden olduğunu öğrendim ve sinir krizleri geçiriyorum. Annemler benden gizli kedime süt vermişler veteriner uyarısına rağmen asla vermeyin demesine rağmen. İtiraf ettiler ben de 2 gündür can çekişiyorum endişeden uyuyamıyorum bu kedinin neden ishali geçmiyor neden böyle diye. Ağlamak üzereydim birde yüzüme pişkin pişkin süt verdik ondandır diyorlar defalarca bunun kavgasını yaptım sesim kısıldı bağırmaktan veteriner bile söyledi hala veriyorlar benden gizli. Son çare bütün sütleri çöpe attım amaçları ne anlamıyorum kafayı yiyeceğim gerçekten

byzkpln

İç dış parazit aşısı ne zaman oldu mu ? Son 1-2 günde olağan dışı birşey yedi mi yada yabancı cisim yutmuş olabilir mi ? Bunlar önemli detaylar hekime gittiğinizdede başta soracağı şeyler bunlar

Palyaco

Bağırsak florasi bozulmuş en yakın veterinerden 1 adet 30ml viyo ummune alıp verin tamamen düzelecektir

Pollythelilly

Miniğe geçmiş olsun.Size de sabırlar diliyorum

Warriorsans

Bazen aileler böyle çok bilinçsiz davranabiliyorlar. Geçmiş olsun en azından bir hastalıktan vs kaynaklanmadığını öğrenmiş oldunuz. Birkaç güne düzelir sindirimi

Mirabonibon

Teşekkür ederim tamamdır

Mirabonibon

İnşallah teşekkür ediyorum size de