4 Aylik Kedim İçin Hangi Mama

Prochoice kitten mi yoksa banacibo kitten mama mi kullanmaliyim? profesyonel mamalarin daha iyi olduğunu biliyorum yanlız bu mamalarin fiyatı da çok pahalı önerilerinizi bekliyorum.

8 CEVAP

zeynepgurgen

Bonacibo kitten bile RC kittendan daha kaliteli bir mama.

miapaw

her ikisi de aynı analiz değerlerine sahip içerikleri neredeyse aynı ikisi de aynı tazelikte ikisi de AYNI YERDE AYNI FİRMA tarafından üretiliyor. prochoice'i atlaspetten %50 indirimle 90-95 liraya alabilirsin (15kg)

miapaw

atlaspet aynı zamanda super premium mama satıcısı olduğu için tavsiye ederim

emrezrtrk

Bence alice kitty az yagli

Alice mi! Eğer kedinizi seviyorsanız lütfen o mamayı vermeyin .. bütçeniz uygun değilse bonacibo ,pro chouce ,sanabelle ya da en iyi çözüm matisse almaya çalışın

aliberken

miapaw
Atlaspet ten %50 indirimli mama nasıl alıyoruz ? Atlaspet in sitesini incelediğim zaman prochoice mama göremedim.

berkdoan

Royal canin kitten açık mama alıyorum kilosu 30tlden.Tabii bütceniz ne kadar kısıtlı bilemem.

Kilosu 15 tl uygun geliyo ama daha fazlasını vermem mümkün değil kedim de çok secici