Kedi Maması Tavuklumu Balıklımı? 10 Kg Mu Alınamlı 1,5 Kg Lıkmı?

Mavisim28

merhaba kısır 2 erkek kedım var hills yenı gecıcem ama balıklımı tavuklumu olmalı ? bırde 10 kg alsam nolur acıldıkca bozulurmu yoksa azmı alsam arkadaşlar yardım bekliyorum

2 CEVAP

BiciriginAnnesi

Önce deneme paketleri ile devam edin kedileriniz severse yerse 1.5 kg alın baktınız sıkılmadılar severek yiyorlar 10.kg mamaya geçiş yapın
Saklama koşulları son tüketim tarihine dikkat edin ,cam şişeler olabilir,plastik bidonlar olabilir ağzını sıkıca kapatın güneş görmesin bir dolabin içine koyabilirsiniz
Kendinize de ayırın ki bittikçe ordan alın diğer ki mamaların hem çabuk ağzı açılmaz hem de tazeliği kokusu içinde kalmış olur
Balıklı mamaya geçiş yapmanız daha iyi olur

caitlyn

bence ilk geçişte az alıp kedinizin sevip sevmeyeceği, bi sıkıntı yapıp yapmayacağı duruma göre sonrasında 10kg falan almak daha mantıklı çünkü kilosu da daha ucuza geliyor. 10kg mamayı da direkt açıp kullanan var mı bilmiyorum genelde turşu bidonuna vs koyup bölüyolar aylık kullanılacak şekilde, bence de mantıklı öyle olması