Pupa Mama Kedi Mamasi İcerigi İyi Mi?

elifzgebier

alt tarafta iceri bulunan mama pupa az tahilli somonlu kisir kedi mamasi .piyasaya gore fiyati uygun geldi bana. cok anlamam ama icerigi de digerlerine gore iyi gibi. nd'nin tahilsiz somonlu mamasini kullanmistim eskiden onun bile icinde pancar kuspesi vardi. bilgisi olan veya daha once kullanan varsa onerir misiniz?

10 CEVAP

Bütçenizi yazarsanız ona göre öneride bulunabiliriz. Sanabelle, bozita gibi mamalar iyidir bütçenize uygunsa

Selenay1

Bu tarz mamaların ucuz olmasının sebebi protein kaynaklarının kaliteli olmaması nd nin içerisinde %20 buğday ve tahıl var geri kalanı et ve kurutulmuş sebze meyve bezelye pirinç vs yok ki bunlar mamayı doldurmak için kullanılan mecburi şeyler ama ne kadar azsa o kadar iyi oluyor bu içerik de bana eksik geldi yüzdelik olarak hiçbir şey yazmıyor bir de tahıl nerede

elifzgebier

artik butcem nd'ye yetmiyor malesef. onerebileceginiz uygun fiyatli mamalara acigim yanitladiginiz icin tesekkur ederim > Selenay1

Warriorsans

Kullanılabilir bir mama bence. İçeriğinin yüzdelik oranları yazsa daha iyi olurdu ama genel olarak içeriğinde beni rahatsız eden bir şey olmadı. Belki az kg olarak alıp bir şans verebilirsiniz. Kullanıcı yorumları da çok önemli tabi. Çok bilindik bir marka olmadığı için uzun süre kullanmaktansa rotasyonlu kullanmak da iyi olabilir

MsBidik

Uygun fiyatlı olarak Felicia - Brit Premium- Brit care -Advance önerebilirim. Ben felicia kullandım uzun bi süre ve gayet memnundum. Şuan Brit premiuma geçtim oda iyi gibi henüz yeni başladık.

Palyaco

Pronatura tavsiye ederim 100 100 yeme garantili

elifzgebier

suan sanabelle kullaniyorum bitmek uzere. cok da seviyor ama tekrar alamayacagim mystic - bonacibo ustu sanabelle alti fiyatlarda bakiyorum

Golosi önerebilirim

elifzgebier

tesekkur ederim

Cennet29

Ben molly sipariş verdim gelsin deneyelim bakalım. Nd vs artık hayalden ibaret