Kediyi Bir Yerden Uzaklaştırılmanin Yolu

Miniss

Merhaba arkadaslar bizim balkonumuzun önünde bir agac altinda da tente var .bir tane kedi hergun agactan tırmanıp tentenin üzerinde takılıyor ya da benim penceremin önünde yatıyor .bu gelen kedi hicbir kediyle anlasamiyor daha koklasmadan penceredeki filenin onunden benim kedimle kavgaya tutusuyorlar ya da balkonumuzun altindan patisini uzatip saldirmaya calisiyor. kedime hastalik gecicek diye korkuyorum .bizim tentemize gelmesini engellemenin bir yolu var mıdır acaba

7 CEVAP

Sezgek

Erkek olup bölge belirliyor olma ihtimali yüksek uzaklaştırmak yerine kedinizle anlaşmasını sağlayabilirsiniz belki taş mama ödül maması verip size alışmasını sağlarsınız ya da en kötü ihtimal limon ve turunçgiller kokularını hiç sevmiyorlar limon kolonyası dökebilirsiniz cam önüne ve tenteye ama ben ateşkesten yanayım 😅

muffinthecat

Ben öğrenci apartında kalıyorum ve maalesef eşyalar üzerime zimmetli 🥲 Kedilerimde tül perdeden tutunup tarzancılık oynamaya bayılıyorlar. :(:(:((( Çözüm olarak perdelere lavantalı kolonya sıkıp, portakal kabuğu sürmüştüm xlamlsns İşe de yaradı perdelere patilerini bile sürmüyorlar. Belki işinizi görür diye düşünüyorumm

Miniss

Bu penceremin önünde bir suru cicek vardi onlarin hepsini tenteye dusurup topraklarına tuvaletini yapti 🙂

Miniss

muffinthecat kendi kedim icin perdelere portakal surme kivamina ben de geldim sanirim djdjdj. yarin deneyecegim bakalim umarım işe yarar

Pollythelilly

Portakal limon sirke kousundan hoşlanmıyorlar.Girmesi istemediğin yatak altı tezgah üstü gibi yerlere suyla sirke karıştırıp fısfısla sıkıyorum.Ya da portakal limon dilimleyip koyuyorum.İşe yatıyor.

muffinthecat

Durdan, yapmadan anlamıyorlar ne yapalım. Bize başka çözüm yolu bırakmıyorlar cmsldmaşxmsşfldks

Miniss

Kedi dişi ve kısır :) insanlara cok cana yakin ama kedilerle asla anlasamiyor hicbir kediyi yanina yaklastirmaz. ateskes mumkun degil gibi yani dediklerinizi deneyeyim , teşekkürler 💖