Kedimin Ağzına Ne Olmuş

ağzının kenarı böyle oldu bi anda ve diğer tarafa da sıçradı bilgisi olan yazabilir mi?

3 CEVAP

Palyaco

Kedi aknesinden büyük ve rengi açık bir veterinere gösterin derim

Sezgek

Sanki insanlarda olan uçuğa ve çatlağa benzettim ben ama odur diyemem bence vet görse iyi olur varsa elinizde cristalin ile silebilirsiniz o bölgeyi hem rahatlatır hem strelize eder geçmiş olsun

Gimlihanim

Diğer tarafa da sıçradı dediğiniz için mantar olabilir mi acaba dedim. Ama açıkçası pek de bilgim yok. Veterinerinize en kısa zamanda gitmenizi tavsiye ederim. Eğer mantarsa daha fazla yayılmadan tedavi edilsin. Geçmiş olsun 🙏🏻