Kedimin Derisi Yüzülmüş

Patili_1

Arkadaşlar yarın veterinere götürmeye çalışacağım ama en azından gece birşeyler yapmam gerekiyor derisi yüzülmüş nedenini anlayamadım ama baktım biryerini çok yalıyor bı bakayım dedim derisi yüzülmüş ellettirmiyor kendini tentirdiyot fln kalmadı evde almayı da unutmuşum ne yapabilirim tavsiye verir misiniz acısını hafifletecek veya kaşınmamasi için sürekli yalıyor tahriş eder mi yaladigi için

6 CEVAP

aslihan_e

Fotoğraf ekleseydiniz iyi olurdu ona göre yorum yapar insanlar

Patili_1

Mağalesef kedim kendini elletmiyor aklıma geldi ama çok zor hem kedimi canı acımadan tutup hem de fotoğraf çekmem

Patili_1

Zaten fotoğrafta da fazla belli olmuyor

Sezgek

Yani batikonda yoksa cristalin ya da Dr animal varsa onu sürebilirsiniz ama asıl olay yalatmamanız oyun oynayarak onu yorup sonra da uykuya dalmasını sağlayabilirsiniz onun dışında şu an için önerebileceğim yok en kısa sürede vet görürse iyi olur geçmiş olsun

Warriorsans

Boyunluk falan varsa takın yoksa bebek tulumları oluyor onlardan giydirmeye çalışın ki yalamasın. Dr animal gibi bir sprey varsa sıkın yoksa yanık kremi tarzı bir şey de sürebilirsiniz.

Patili_1

Teşekkür ederim mağalesef hiçbir krem yoktu dün akşam kantaron yağı sürdüm yalatmamasi için yanında fln dürdüm bugün veterinere götüreceğim inşallah götürmessem de dediğiniz ilaçları alacağım