Kedi Antibiyotik Synolux

mustafaa37

Merhaba arkadaşlar,kedim grip hapşırıyor,veterinerden 6 adet synolux antibiyotik aldım tanesi 10 tl bu ilacı online ucuza alabileceğim bir yer varmı,eczanede falan bulunur mu bu ilaç

3 CEVAP

Warriorsans

İlaçlar online alınmamalı bence

aslihan_e

Eczanede var aynı etken maddeye sahip antibiyotikler ancak doktor raporu olmadan satışları yasak. Ayrıca onların boyutları insanlar için olduğu için, kedi kilosuna göre dozajlamak çok zor. Bulunduğunuz yerde veteriner ecza deposu varsa orda daha hesaplı olur ama veteriner reçetesi gerekir yine.

Warriorsans

Kedi hapşırık vs durumlarında eczaneden azitro almak işe yarıyor vet yazıyor biz 7 gün günde 2 kez vermiştik veterinerde günlerce tedavi olup işe yaramamıştı ama bu antibiyotik işe yaramıştı