Nd Kısır Tavuklu Kedi Maması

Kaan189

Merhaba,
8 aylık dişi kedimizi kısırlaştırdık, yaklaşık 2, 2.5 ay daha yetecek Exclusion kitten kedi mamamız var. Fiyatlar artmadan kısır kedi maması almak istedim, N&D Tavuklu ve Narlı Düşük Tahıllı Kısırlaştırılmış Kedi Maması alacağım fakat ilkel takıllar daha düşük enerji tüketimi için genelde hareketsiz, fazla kilosu olan yaşı yüksek kediler için öneriliyor sanırım. 11 aylık bir kedi için bu mamayı seçmek yanlış bir tercih mi olur ? Mevcut durumda yaşını dolduracak yada yeni doldurmuş kedi sahiplerinden kullananlar memnun mu acaba ?

1 CEVAP

aynnrrr

çok güzel bir mama içerikte oyle bir sorun yasamadık kullanın ayrıca mama geçisinde eski mamayla karıstırıp verin ishal sorunu olmasın diye 7 10 gün arası eski mamayı yavas yavas azaltarak yeniye gecin