Çok Acil Lütfen Bakın

Eve geldiğimde kedimin başını böyle gördüm çok korktum ne yapmam lazım ?????

9 CEVAP

gulsump

kötü görünüyor evde başka kedi var mı? bir yere mi vurmuş kendi mi kaşıyarak yapmış bilemeyiz. En iyisi vet.e göstermek

panopticon

Öncelikle geçmiş olsun,

Tam olarak ne olduğunu anlayamadım fakat bir yere sürtmüş gibi bu yazıyı okuyabilirsiniz ama bence veterinere göstermeniz fayda var.

https://enpati.net/kediler-icin-ilk-yardim/

Ben biraz inceledim sanırım çarpmış dolaba. Dolap üstlerinde çok geziyoruz çünkü. Şişlik var haffiten. Ama hal hareketleirnde bir değişiklik yok yarasını elletiyor. Yarılmış gibi hafiften.

Sezgek

Üzgünüm kötü bir darbe gibi duruyor evde başka kedi yoksa kötü düşmüş ya da çarpmış her ihtimale karşı vete götürün bir muayene edilsin derim bu akşam da gözlem yapmanızı öneririm geçmiş olsun

Palyaco

Geçmiş olsun bir yere çarpmadan bu kadar olmaz büyük ihtimalle bisey kesmiş gibi evde böyle biyer varsa orayı iptal edin kesici bir şeye çarpmış

Warriorsans

Bir yere kötü çarpmış gibi ilk öncelikle yarayı dezenfekte etmek için dr animal batikon gibi bir şeyler sürebilirsiniz aslında bir veterinere görünse iyi olabilir. Kedinizin kaşımadığına emin olun yarayı daha kötü yapmasın birde hametan tarzı bir krem sürülebilir

Yaraya sürebiliceğim birşey varmı peki?

Teşekkürler🙏🏻🙏🏻