Normal Sağlıklı Kedi Ne Kadar Tuvaletimi Yapar

Suuddee23

Normal sağlıklı kedi ne kadar tuvalet yapar acaba 2 aylık yavrum ve ne kadar mama yemedi doğru yiyor ama bana az geliyor bardakla tarif eder misiniz

5 CEVAP

Gimlihanim

Ne kadar tuvalet yapacağını bardakla tarif edin diyorsunuz sandım. Bi an bi düşündüm ciddi ciddi 😂😂
@Pollythelilly ye katılıyorum. Hangi mamayı kullandığınızı söylerseniz, yemesi gereken gramajı da söylerseniz. Elinde olan tartıp bardak ölçüsü verebilir.

Pollythelilly

Mama paketinin arkasında yazar ysşına kilosuna göre ne kadar yemesi gerektiği.Bir de farklı markaların tane boyutlarını farklı olduğu için bardak ölçüsüne göre gramajı da değişir.Hangi mamayı kullandığınızı söylerseniz kullanan varsa bardak ölçüsüyle size miktar verebilir

Pollythelilly

Tuvaleti dışkı olarak soruyorsanız genelde günde 1-2 olarak değişiyor ama yavru kedide ne kadardır emin değilim

Suuddee23

@pollythelilly proplan kitten kullanıyor ben kabını tamamen dolduruyorum acıktıgında yiyor doğru öu yapıyorum

Suuddee23

@gimlihanım 20 ila 75 gram araso yemesi lazımış hajajajjs 😂😂