Proplan Kitten Kullanan Varsa Yardımcı Olur Mu

Suuddee23

kedim 2 buçuk aylık ne kadar yemesi lazım bardak ölçüsüyle yardıkcı olur mıunuz

4 CEVAP

BiciriginAnnesi

Kediniz henüz küçük ve yavru ölçülü ve öğünlü beslemeye karşıyım yemesi lazım ki büyüye bilmesi için 6 aylıkken öğünlü ölçülü mamaya geçiş yapın

Ececimm

ölçülü kullanmanıza gerek yok bittikçe doldurup koyun kabına yahu

Mirabonibon

Proplan çok kilo aldıran bir mama diye biliyorum ama sizinki daha yavru istediği kadar yesin kaba göz kararı doldurun bittikçe yeniler biraz büyüdükten sonra ölçülüye geçersiniz sonra obez olup diyet acıları çekmesin yavrucak

Deniz1741

Henüz çok küçük serbest beslenebilir. İstediği kadar yesin. Siz mama kabını doldurun o gidip gidip yer. Şuan da ölçüye gerek yok.