Hava Temizleme Cihazı

oamac26

Merhaba. Evde kedi besleyenler için bu tarz cihazlar iş yapıyor mu acaba? Kedi tüyü toz vs. Winix zero compact isimli ürününü almak istiyorum ama bi sormak istedim.

2 CEVAP

Warriorsans

Kedi sahiplenmeden önce almıştı abim xiaomi nin bir cihazıydı sanırım. Kedi olmadan önce kullanırken gerçekten içe yarıyordu evdeki tozları çekiyor kötü kokuları bile hapsediyordu. Filtresi dolduğu için artık pek işe yaramıyor filtresinin değişmesi gerek o yüzden kedi tüylerinde etkili mi kendi deneyimim olmadığı için bir şey söyleyemem ama genel olarak kedi alerjisi olanlara öneriliyor yüzde 70 oranında alerjiyi azalttığı iddia ediliyor. Tabi kullanılan cihazın kalitesiyle de alakalı. Söylediğiniz markayı bilmiyorum

Oqrenerde06

gayet ıyı kullananlar memnun o markayı