Kedimin Çenesi Nolur Bakın

Suuddee23

lutfen bakın normal mi bu

3 CEVAP

Suuddee23

@biciriginannesi 8 haziranda 3 aylık olacak sadece dış paraziti yapılmıs göturecegiz kontrole 1 hafta sonra

BiciriginAnnesi

Benim buradan anlamam zor muayne de edemem siz en iyisi vete gidin kedinizi muayne ettirin sağlık sorunu vs var mı yok mu değerlerine bakılsın bağışıklığı iyi mi değil mi kullanması gereken vitamin takviyeleri var mı ilaç var mı zaten yanlış hatırlamıyorsam kediniz 2 aylık falandı muayne zamanı geldi aşılarının da başlaması gerekiyor

Gizem8822

Benim oğlumun da çene kısımdaki tüyleri seyrektir ama bu biraz fazla gibi fotodan belki öyle görünüyor