Bu Mantar Mı??

Sut_lac

Arkadaşlar şimdi kedimi tararken dikkatimi çekti persian olduğu icin zor farkettim mantar mı bu??

4 CEVAP

Superisi814

Merhaba,
Çok iyi göremedim .Ancak alerji de olabilir, mantar da.Lutfen veteriner hekiminize başvurun.Gercek tanıya göre hareket etmeniz gerekir Her ikisi ise de ilerleyebilir..

Sut_lac

Yarın hemen götürücem veterinere teşekkür ederim

Pollythelilly

Vete gidip özel ışıkla bakmaları lazım mantar mı diye.Görselden anlamak zor.Geçmiş olsun.

Aysegzm

Mantara benziyor. Tabi veterinere götürülmesi gerekir. Mantarsa çok hızlı yayılıyor veterineriniz çeşitli ilaçlar verir muhtemelen düzenli kullanımda geçiyor ancak tekrarlama olasılığı yüksek bir durum. Veteriner gerekli bilgiyi verecektir geçmiş olsun