Günlük Besleme Miktarı

DenizzzzY

Merhaba,

2 aylık maltese terrier yavru sahiplendim. Henüz kuru mama yiyemiyor, ben de pedigree marka dana ve pirinçli yaş mama ile besliyorum. Günde kaç defa, ne miktarda beslememi önerirsiniz?

4 CEVAP

akitalove

Acaba pedigree mama kullanmasiniz olur mu felicia veya bonacibo ile besleseniz daha iyi pedigreeden maddi durum olarak iyiyseniz acana kullanabilirsiniz tavsiye ederim

DenizzzzY

Çok teşekkür ederim cevabınız için. Açıkçası sadece internetteki yorumlara güvenerek tercih etmiştim, fazla bir bilgim yoktu. Söylediğiniz mamaları da deneyeceğim :)

aksoy65

Kuru mamayı hafif su ile ıslatıp vermeyi denediniz mi? 2 aylık ise kuru mamaya geçmesi lazım bence

DenizzzzY

Islak mamasına kuru mamayı ılık suyla ıslatıp karıştırıyorum ama çoğunlukla tabağında bırakıyor. Kuru mamaya alışamayacak diye endişe ediyorum.