Kilosu Max. 50 Tl Olan Mamalar

Ranayilmaz

Kilosu max. 50 tl olan en kaliteli mama nedir sizce? Malesef bütçem buna yetiyor, önerilerinizi bekliyorum.

11 CEVAP

Pollythelilly

Şu an m a r k a mamada indirim var.Obivan selection 39tl kilosu bozita var o da sanırım 10kgı 580 gibi bir şeydi.Bozita da iyi bir mamadır bakabilirsiniz.

edmrcglu

hangi mamalar var mesela aralarından seçim yapsak

Warriorsans

Bonachibo, prochoice, golosi, matisse, obivan selection aklıma gelen kullanılabilir markalar bunlar. Aralarından golosi ve obivan selection denedim memnun kaldım ikisinden de. Golosi stok sorunu var şu ara ama stok olduğunda baya uyguna geliyor 20 kg. Obivan selection mar ka mama uygulamasında 1 kg 39 tl ve yaş mama hediyeli şu an kampanyada. 500 tl ye de 35 tl indirim var birde ilk kez mobil uyg indirilince 20 tl indirim var. Bence deneyebilirsiniz

Warriorsans

Normalde 60 70 civari kg fiyatı şu an kampanyada

Palyaco

Pronatura o fiyatlara alınacak kaliteli oranları ile ideal

dilanbulent

Bonacibo

Gunesyildirimm

Ben olsam bozita alırdım gayet kaliteli bir mama indirimle şuan kilosu 58 liraya geliyor

Casperbeyy

Prochoice somonlu karidesli kullanıyoruz biz memnunuz

Warriorsans

Bozita m ar k a mama da 580 tl ve 35 tl indirim de var 10 kg baya uygun çok güzel bir mama

martuyl

bonacibo alcasanız arada bi kaliteli başka mama vereyim derseniz tekrar bonaciboyu yemiyorlar artık içinde ne varsa ya da ne "yoksa" haberiniz olsun :D ben de zamlardan önce uygun diye almıştım ve proplanla karıştırma gibi bi eylemde bulundum. şimdi asla bonayı yemiyolar bizim iki kedii de :D

Ranayilmaz

Bozita almak istedim ama 580 lirayı birden veremedim, obvian aldım inşallah sever, iyi gelir. Teşekkürler hepinize 🌸