Kedimin Dikisleri

Stellam

Arkadaslar merhaba; tam 14 gun once güzel kızımı kısırlaştırdım. Fakat hala dikisleri dusmedi ya da kaynamadi bilemiyorum. Doktorumuza kontrole gittik gayet iyi dikisler kendiliginden dusecek dedi ama bu kadar gunde dusmesi gerekmez miydi? Endiselenmeye basladim..

1 CEVAP

BiciriginAnnesi

Bizim 15 gün oldu dikisi kurudu yarası iyileşti çok küçük bir ip parçası kaldı tahminimce 1 hafta içinde düşer
Doktorunuz da söylemiş herşey yolunda gittiğini endişe etmeyin mutlaka düşer kolay bir şey değil sonuçta ameliyat bu insanlarda kaza sonucunda olsun kesik olsun estetik operasyon olsun dikiş atılıyor geçmesi zaman alıyor