Belediyeler Saldırgan Kediyi Yakalamama Yardımcı Olur Mu

Arkadaşlar mahallemizdeki saldırgan kedi yavru kedileri öldürüyor asla yakalayamıyoruz kediyi acaba belediyeler bu konuda yardımcı olur mu

4 CEVAP

Warriorsans

Yakalayıp ne yapmayı düşünüyorsunuz? Kısır değilse kısırlaştırılmalı elbet bir sorunu vardır hayvanın. Sakın barınağa falan vermeyin. Belediyeler genelde yakalamak konusunda iyi değiller ama arayıp sorabilirsiniz belediyeden belediyeye değişiyor

muffinthecat

Sokakta beslediğim bir kedim vardı ve acilen yakalayıp veterinere götürmem lazımdı. Ben de belediyeyi arayıp yardım istedim ama keşke istemez olsaydım. Ellerinde sopalı file tarzı bir şey vardı ve kediyi onun içine aldıktan sonra ** kedi sakinleşsin diye** yerden yere vurdular. Başıma kaynar sular dökülmüştü o an ya. Daha sonra çalışanlardan falan şikayetçi oldum tabii

sahraxfittiko

sakınnn belediyeden yardım istemeyin alır barınakta biz alalım deyip rezil rezil baka(mazlar)rlar eziyet ederler sakın.siz durumunuz varsa kısırlaştrın geri bırakın elbet biraz da olsa sakinleşecektir

Anonymus985465

Yaşadığım belediye barınağında iki veteriner dışında hayvansever çalışan yok. Belediye ararsanız o Canın ölüm fermanını yazmış olursunuz. En iyi ihtimalle ordan alıp başka bir yere bırakırlar.
Her hayvan kendi alanını korumak için saldırır. Yiyecek kaygısı taşıdığından. O Canı besleyin ve sevgiyle yaklaşın.