Ücretsiz Yardımcı Olabilecek Veteriner Var Mı

serenayylmz

Merhabalar..
Bugün kapımın önünde dişi kedi buldum muhtemelen ev kedisi tertemiz uysal cana yakın. Veterinere götürmem lazım ama masraflarını karşılayacak durumum yok açıkçası ama bırakmakta istemiyorum çok bağlandık .. 3 yaşında ki oğlumla beraber yatıyorlar kıyamıyorum . Ücretsiz bakabilecek bi veteriner varmı acaba . Esenyurt Güzelyurt mahallesinde ikamet ediyorum

4 CEVAP

serenayylmz

Lütfen biri çıksın lütfen ..

edmrcglu

belki biraz indirimli yaparlar ama Ücretsiz sanmıyorum bir hastalığı mı var ki bir de belki evden kaçmıştır sahibi arıyor olabilir

Alexkitty

Avcılar veteriner Hastanesi'ne götürün durumunu anlatın yardımcı olurlar büyük ihtimalle yada fatih veteriner kliniği çapa da evet size uzak ama en azından yardım ederler sokak hayvanlarına bakiyorlar ücretsiz

Warriorsans

Kliniğe gidip durumunuzu anlatabilirsiniz ama sanmıyorum ücretsiz bakacaklarını. Kedinin ne sorunu var? Normal muayene aşı vs için mi gideceksiniz?