İlanlarım Cevapsız

Shivantra

Sürekli soru kısmından yazmaktan yoruldum fakat burda daha çok görünürmüş gibi hissediyorum lütfen okuyun. Ben Miyayı daha yavruyken kör olduğundan iyileştirmek için evime aldım. 1 yıldır yanımda fakat öğrenciyim ve yurda çıkmam gerekiyor ancak yurtlar kedi kabul etmiyor. Eve çıkmak gibi bir imkanım da yok maalesef. Aileme gelirsek de annem hayvanlara dokunamıyor babam da kıl tüyden çok rahatsız olduğu için istemiyor. Bir çok yere ilan verdim fakat hiçbir dönüş alamadım. Miya 13 aylık dişi smokin cinsi ve çok sakin bir kedi, tek istediğim Kocaeli İstanbul civarında ona bakabilicek birilerini bulmak . Hiç istemedende barınaklara kadar gittim geçici bakım evleri oldukları için almadılar. kuzenlerim ve arkadaşlarımdan hiçbirisi bir kedinin sorunluluğunu almak istemiyor. Heryere yazdım fakat kimse bir dönüş yapmadı.
Canımın içine sıcak bir yuva verirseniz çok mutlu oluruz. Yalvarırım birileri yardım etsin

4 CEVAP

Policlal

Güncel*

edmrcglu

güncellll

bende de var bir tane sokak kedisi bir de üstüne yavru ve cins olmayınca kimse istemiyor maalesef bir daha deneyeceğim yarın şansımı

Palyaco

Guncel

panopticon

Merhaba,

Sahiplendirme için sahibinden.com'un evcil hayvan sahiplendirme bölümünü kullanın mutlaka ben bu şekilde 4 tane minik yavruyu sahiplendirmiştim baya arayan soran olmuştu.