Mama Secemiyorum Yardimci Olur Musunuz

canann00

proplan kisirlastirilmis somonlu kullaniyorum su an bunun yerine ne alabilirim

11 CEVAP

Becatbe

Balıklı mamalar kullanırsanız dikkatli olun.
Her ne kadar doğal avlanıyor diye reklam yapılsa da yalan.
Çiftlik balığı oldukları için mineral değerleri dengesiz olabiliyor, böbrek sorunlarına yol açabiliyor.

Palyaco

Glutenli kullanmayın sağlık açısından natures verty veya glutensiz proplan alerji azaltan

Betuoztrk

Ben felicia kullanıyorum kısırlaştırılmış bi bu markayi daha arastirabilirsiniz

Casperbeyy

Prochoice somonlu karidesli kullanıyoruz biz

Oqrenerde06

felıcıa iyidir.
Golosi olabilir , obivan olabilir , molly olabilir tadını beğenıyorlar.

blue_hoddle

Merhaba, Maddi duruma göre değişken bir şey,

Süper Premium segment: Acana, Orijen, ND, Bozita, Taste of the Wild
Premium segment: Proplan, Royal canin
Orta Segment: Felicia, Prochoice

Proplan, Royal canin. Premium segment olsa bile tahıl dolu ve kötü mamalar. Orta segment önermiyorum girmeyin bile. Premium segment de en uygun fiyatlı Bozita var oda çok iyi bir mamadır 2 kg 250 tl alcaksanız tahılsız olanı alın. ztn günde 40-60 gram bir şey yiyorlar bari güzel bir mama alalım :(

blue_hoddle

Goloside çok öneriliyor onuda yazmayı unutmuşum onada bakabilirsiniz :)

Mirabonibon

Ben nd kullanıyordum sonra proplana geçtim şimdi bu bitince nd ye tekrar geçeceğim çünkü o çok daha iyiydi gözlemlerime göre o yüzden nd kesinlikle.

aynnrrr

içeriğinde öncelikle gercek et var mı ona dikkat edin mamada kısır kedi için brit care ördekli, nd düşük tahıllı tavuklu ve narlı, bozita geyikli ,sanabelle ve mera finest fit

Merviiiss

proplan tavuklu kullanıyoruz çok memnunuz ♥️

Anonymus985465

Et oranı yüksek, ham kül iranı düşük, tahıldız, tatlandırıcısız, glutensiz olmalı.
Hem dışarıda hem de evde yaşayan kedilerime bir gün Sanabelle Urinary, diğer gün Sanabelle Outdoor/Sensitive ve Orijen six fish yediriyorum. 3ten fazla kediniz yoksa kesinlikle kuru mama önermem. 11 kedim olduğundan kuru mama vermeden yetişemiyorum. Ancak günde asgari bir öğün haşlanmış tavuk/hindi veya yaş mama veriyorum.
3 kedim olsaydı sadece tavuk, hindi haftada bir ciğer/balık/yumurta sarısı yedirirdim.
Çok az kefir de öneriyorum