Köpeğimin İdrarında Kan

Canar_

Dişi köpeğim yaklaşık üç hafta önce kısırlaştırıldı. 3-4 gün sonra anca toparlanabildi. Operasyon sonrası iki hafta sonra ise idrarından birkaç damla kan geldi. Bir sonraki gün veterinere götürdük. Zaten operasyondan sonra antibiyotik yapıldığı için ilaç verilmedi. Toz şeklinde bir tamamlayıcı destek gibi bir şey verildi. Onu mamasına ekliyoruz ancak bugün 5. gün ve her sabah köpeğim çiş yaptığında damla şeklinde koyu renkli kan gelmeye devam ediyor. Gün içinde tekrar gelmiyor. Benzer bir durum yaşayan olduysa paylaşırsanız sevinirim.

2 CEVAP

sivaslim

bende kızımı bayramdan hemen önce kısırlaştırdım. ameliyattan sonra 5 gün süreyle sabah akşam ilaç verdik antibiyotik. bizde kanama sadece ameliyatın ilk günü 1 2 damla geldi sonrasında hiç olmadı. bence normal bir durum değil.

Siyamask

Başka bi veteriner hekim görüşünü almanızı tavsiye ederim. 5 gün uzun geldi. Geçmiş olsun 🍀