3 Aylık Kedim Yetişkin Kızımı Emiyor

BiciriginAnnesi

Bilenler bilir de bilmeyenler için kısa özet geçeyim

Kızım yaklaşık 3 ay önce doğum yaptı
Yavrularını 38.45 gün arasında emzirmeyi bıraktı

Daha sonra tedaviler gördü vs derken eski sağlığına kavuştu
Bu ara da Küçük olan kızım kendi yavrusu değil sürekli mayayı emmeye çalışıyor izin vermedikçe inatlasıp emmek istiyor
Kızım da izin vermiyor ama uykudan uyandığı dakika anında koşarak memesine yapışıyor 🤦🏻‍♀️

Kızım da patisi ile vuruyor daha sonra izin veriyor hergun meme emme sorunumuz var anlıyorum daha küçük süt içmek istiyor süt de geliyor zorla da olsa getiriyor

Ama sağlığını düşünüyorum kızım tedavi gördü o kadar iğne ilaç kullandı

Ben kızıyorum o hâlâ zorluyor emecem diye
Kızımın memesini yazık tek memesi kıp kırımızı olmuş biraz daha zorlasa morarmaya kadar gidecek

Buna nasıl bir çare bulmalıyım arkadaşlar bu konu da yardımcı olursanız sevinirim

1 CEVAP

BiciriginAnnesi

Güncelleme