Kedi Kumundan Kaynaklı Hastalıklar ?

sudedagidir

Kokusuz kum kullanıyoruz ama her kum kadar toz oluyor maalesef. Pelet kuma alıştırmaya çalışsamda sevmedi. Tuvaletini kapatırken öksürür gibi nefes alıyor. Son günlerde olmaya başladı. Kabından çıkınca öksürüyor. Ciddi bi sorun olabilir mi 😔

4 CEVAP

Selenay1

Ben Bentonit kullandığımda hapşuruyordu sadece öksürme olmuyordu bence bir problemi olabilir

edmrcglu

kapalı tuvalet kabı kullanıyorsanız kapağını kapatmayın o çıkınca da havalandırın öksürük her şeyden de kaynaklı olabilir tabii iç parazit falan zamanı geldi mi o da öksürtebiliyor ya da yapsın siz kapatın tuvaletini çıkartın onu toza fazla maruz kalmaz

Warriorsans

Açık kullanın kumu tozsuz kum olarak bestet markaya bakın 8 lt 60 tl hiç toz yok

sudedagidir

Çok teşekkürler denerim