Kedim Depresyonda Mı ?

Berrinn34

Ablamın şehir dışında damat tarafı düğün yaptığı için şehir dışına çıkmak zorunda kaldık ailecek kedimi bırakmak istemedim ama zorunda kaldım arkadaşım bizim evde kalıp baktı geldik ama kedim normalde kendini sevdirmez agresif kuru mama az yiyor yaş mama veriyorum yiyoe vitamin veriyorum yiyor sürekli de kucak istiyor benden ayrılmıyor su an kalkıp evi bile temizleyemiyorum neden olabilir..

3 CEVAP

edmrcglu

kızgın olabilir belki 😅 onunla bolca oyun oynayın ödül maması yedirin elinizden alışır gibi birkaç güne.

Siyamask

Özlediği için böyle davranıyor 🥺

Warriorsans

Özlemiştir bol bol oyun oynatın sevin daha ne istiyorsunuz 😅