Birbirine Düşkün Olan Kedilerimiz Şimdidüşman

Mervenrr

Kedimizin ikisinide tıraş ettirdik dişiyi daha önce kısırlaştırmıştık herhangi bir sorun yaşamamıştık.erkek olan kedimizi turaş olurken kısırlaştırdık eve geldiğimizde dişi olan kedimiz saldırmaya başladı ve bir haftadır dişi kedimiz çok hırçınlaştı başına böyle bir durum gelen varmı ne yapabiliriz sakinleştirici macunlar vs hiç işe yaramadı ayrı odalarda tutuyoruz şuan

2 CEVAP

Warriorsans

Stres yapmışlardır tıraş iyi bir şey değil. Zamamla tekrar kendilerine gelirler

Mervenrr

Tıraş ettirmeye mecbur kaldık ama kısırlaştırınca erkeğin kokusu da değişti dişi kedimiz daha da yabancıladı erkek olan korkusundan yanaşamıyor zaten hiç görünce titriyor nasıl alıştırabiliriz ikisini tekrar çözüm bulamıyoruz