1 Haziran %35 Zam

edmrcglu

arkadaşlar 1 hazirandan itibaren Royal Canin Proplan %35 minimum zamlı tarifeye geçecekmiş bıktık tükendik artık üniversite öğrencisinin bir de kitap fiyatlarım 500e dayanmış durumdayken bu çok kötü oldu Proplan alıyorum ben şu an bu segmentte 3kg max 300tl olacak şekilde mama biliyor musunuz geçmek zorunda kalabilirim

12 CEVAP

Warriorsans

Bozita 10 kg şu an m arka mama da indirimde 550 tl ye geliyor bakabilirsiniz

Palyaco

Böyle giderse saten mama fiyatları daha düşük segmentlere yönelecek artık herkes

Oqrenerde06

Felıcıa geçtim memnunum şuan.
Zaten zam geçişi olmuştu yetmedi bunlara sanırım şaka gibi gerçekten
Hills düşünebilirsiniz oda güzel
Golosi olabilir.
Obivan olabilir.
Bunlarda yorum olarak iyi kaliteli mamalar

martuyl

mayısta çoktan zam geldi zaten diye biliyorum, haziranda yine mi gelcek?! yuh artık! dandik bonaciboya bile geldi ya..

valla bilemiyorum şu an pek çok sitede indirim var ama skt'leri yaklaşmış urunler. gunu kurtarmak adına bu şekilde sipariş verebilirsin veya tanıdık birileriyle ortak alırsın mamayı, sonra böluşursunuz uzun vadeli olarak. çunku maalesef turkiyede yaşıyoruz ve maalesef sudan tut elektrige ekmege mamalara adar her şeye her ay devasa zamlar geliyor...

edmrcglu

ama haziranda kyk yatınca bozitanın 10kg geyikli alabilirim aynı fiyatta kalırsa geyiklisi tavuklusundan daha iyi değil mi öyle biliyorum

teddybal

@edmrcglu aynen bence de geyikli maması tavuklusundan daha iyi ama onun da içeriğinde hem geyik hem tavuk var diye biliyorum yine de farklı et kaynakları olması daha güzel bence.

edmrcglu

bozitanın geyiklisini denemiştim ilk iyi yediler sonralara doğru sıktı sanırım bir de şimdi 3kg proplan aldım zam geçişi olmadan hemen önce sonrasını düşündüm maalesef bozitanın 2kg alabilirim belki felicia ishal sorunundan dolayı mesafeli yaklaşıyordum hillste et yok matisseye geçebilirim belki diye düşündüm hiç bilmiyorum şu an inanın teşekkür ederim cevaplar için 💗🙏 evet zam gelmişti tekrar geldi ayda 3 5 kere zam geliyor bir şeylere artık yetişemiyorum yaşayamıyorum da nereye kadar sürecek böyle.

teddybal

Zamları uyguladılar bile bence, çünkü 2 gün önce birkaç yerde (p etlebi, *********) sepet yapmıştım hepsinde ben almadan 150 200 zam yedi alacaklarım, intte fiyatları kontrol ettim her yerde yükseltmişler. Bu günler de geçer umarım, bitmeyen bir kabus gibi..

edmrcglu

ben k/olaymamadan aldım somonlu alırdım hep ancak stok bitmiş alabalık morinalı aldım orada 1 haziranda geçiş olacakmış. kafayı yememek mümkün değil her gün fakirin fakiri olarak kalkıyoruz

Aysegzm

Zam gelmiş bile. Royal canin fit 4 kg 389 a almıştım iki gün önce şuan fiyatı 445 TL olmuş 💣 bizim cocuklarimiz en iyisine layık bu kadar zam çok anlamsız. Ocak fiyatı 299 tlydi. Alıştığı mama dışında birşey de yemiyor kızımız. Alım gücümüz sürekli düşüyor bakalım daha ne kadar artacak haziranda

ozanesk

Nestle ürünleri ( Purina One, Friskies, Felix, Gourmet, Cat Chow, Proplan ) ve Royal Canin zam yediler zaten. Petlebi'deki fiyatlara bakınca Felicia, Pro Choice, Molly'de zam yapmış. Farklı sitelerde ucuz gördüğünüz mamayı kaçırmadan alın :) Haziran'da zam yapmayanlar da zam yapınca 1000 lira altına super premium mama bulmak baya zor olacak.

M a r k a m a m a'da Bozita'lar uygun fiyatlı, P e t z z s h o p ve T r e n d y o l'da 800 lira altına ND düşük tahıllı bulmak mümkün. Sanabelle, Royal Canin, Hill's, Nutri 700 - 800 lira aralığında bulunabiliyor T r e n d y o l'da...

teddybal

Dün akşam suzionline'nın storylerinde gördüm sanirim, 7kg Hill's t rendyolda 450-500 TL arası bir fiyattı tam hatırlamıyorum. Portibon ile Suzionline'nın storylerine bir bakın isterseniz.