Ty'de Guvenilir Ve Mama Aldıgınız, Takip Ettiginiz Bir Satıcı Var Mı?

martuyl

Bir suru satıcı baktım ama yorumlarda illa ki SKTsi geçmiş urunler yolladılar veya SKTyi silip yerine yenisini yazmışlar gibi yorumlar gördum. Almakta tereddut ettim. Takip ettiginiz satıcılar var mı acaba?

8 CEVAP

blue_hoddle

Merhaba, V O L İ P E T yutupda 90k abonesi var güvenilir bir satıcı. Tüm mamalar yok fakat popüler markaların bir çoğu var. Ty dede mağazası var kendi siteside var. Kendi sitesinden alırsanız daha ucuza geliyor. Tüm ürünler ty ye göre daha ucuz. Mağazadan alanlara indirim yapıyor kendisi söyledi zaten.

site linki: https://volipet.com.tr/

Pollythelilly

Kuzeypazarlama frogpeti kullanıyorum genelde güvenilir orjinal ürün gönderiyorlar

Gimlihanim

Frog pet, secovet, kuzey pazarlama. Benim bildiklerim bunlar. Ama ben pek ty tercih etmiyorum mama alırken. Güvenemiyorum

ozanesk

Nevadaonline, Ahududu Store, Mavi Reyon, Gold Paws, Mamacıteyze'ye de bakabilirsiniz.

Miniss

Kendim alisveris yapmadim ama takip ettigim veteriner ********dan da satis yapiyormus.nakit alanlar dm den hazsin daha uyguna ginderebiliriz demis.
Ty adi:DenizPet
Instagram:barisulutas yazin cikar sanirim

Palyaco

Pek güvenmiyorum asla almam ondaki saticilardan 3 kuruş fazla olsun güvenilir yerden alirim 3 veya 4 site var güvenilir en güvendiğim petlebi

simbakedi

yazılanlar dışında bambampet takip ediyorum

martuyl

@Gimlihanim ben de SKTyi silip yenisinin yazıldıgını söyleyen yorumlar okuyunca iyice tereddut ettim ya.