Kedim İçinnnn

Ececimm

Kedime tüy yumağı için takviyeler almayı düşünüyorum ilerde bağırsak sorunlarının önüne geçmek dolayısıyla ama kedim malt sevmiyor napabilirim tablet var mı

8 CEVAP

Selenay1

Bazı doğal yağlar iyi geliyor hindistan cevizi yağı gibi ya da kedi çimi kullanabilirsiniz

magentag

Bildiğim kadarıyla gimcatin malt tabs diye bir ürünü var. Ben şahsen kullanmadım ama yorumları genellikle olumlu yönde. Bir bakabilirsiniz isterseniz😊

Pollythelilly

Arkadaşımın seçici kedisi vetsplus yemedi ama beaphar markayı severek yedi.Sanırım deneme yanılmayla bulabilirsiniz.Ya da mamasına karıştırma patisine sürme gibi yöntemler deneyebilirsiniz.

Warriorsans

Gimcat malt tableti var bizde bir süre kullanmıştık güzel bir ürün ondan edinebilirsiniz yada kedi çimi de güzel bir seçenek bizimkiler severek yemişlerdi hemde bağırsak sağlıklarına da iyi gelmişti

MonikaveTori

Ödül maması tarzında malt vardı hangi marka hatırlamıyorum. İllaki sevdiği bir malt vardır diye düşünüyorum. Birkaç farklı malt denediniz mi? Maltı patisine sürerek verebilirsiniz patisini temizlerken yemiş olur

Bluebest

Maltı patisine bulaştırıp kendisini yalarken yemesini sağlayabilirsiniz. Olmuyor ise tüy yumağını önleyebilen veya yardımcı olan mamalar var, buna bakabilirsiniz. Hiç biri olmuyorsa ve kusuyorsa mutlaka veterinerinize danışın.

Mirabonibon

Benim kedimde yemiyordu ilk başta ben de yaş mamasına koyuyordum sonra anlayıp maltın olduğu kısmı yememişti ben de yaş mamayla hafif karıştırmıştım yemişti birde bazen patisine sürerek veriyordum şimdi tadına alıştı elimde kutusunu görür görmez koşarak geliyor

Palyaco

Dr natures malt yemeyen kedi yok bi deneyin derim beaphar malt ta öyle