Ev Tadilatı Ve Kedim

benekbenek

Merhaba iyi geceler herkese kedim annem ben kardeşim yasiyoruz haftaya evde banyo ve tuvalet tadilatı başlayacak tahmin edersiniz ki inanılmaz yüksek sese maruz kalacak kedim ve banyo kapısı da o süreçte olmayacağı için tehlike yaratabilir kendi odamda bile kapattigimda kapısını sevmiyor bağırıyor aç diye neredeyse 1 hafta sürecek bu tadilat su an çevremde gidip kalabileceğim bir yer olur mu bilemiyorum düşünüyorum sizin dusunceleriniz nelerdir merak ediyorum ya da böyle bir durum yaşayan arkadaslarim var mi

2 CEVAP

Selenay1

Tadilat değil ama bir şeyleri tamire geldiklerinde ben kendi odama kapatıyorum zaten o sesten korktukları için çıkmak istemiyorlar ama o kadar yüksek ses kötü etikeleyebilir belki veterinere danışarak doğal bi sakinleştirici bulup verebilirsiniz

Bluebest

Kediler bu şekilde düzen bozulmalarında etkilenip strese giriyorlar, sonra sanırım bağışıklık düşüp hastalanabiliyor. Ama bu illa ki olacak diye bir şey yok. Mümkün olduğunca rahat ettirmeye çalışmanızı tavsiye ederim.