Kedimi Kısırlaştırdım Düzelmedi

begonvili

merhabalar. erkek kedimi kısırlaştırdım geçen cumartesi günü ve yaklaşık 1 hafta olmasına rağmen miyavlamaları, ele saldırması ve camdan çıkma isteği düzelmedi. ne zaman düzelir acaba veteriner hekimimiz 1 2 haftayı bulur dedi ancak bu sabah sinekliklere saldırmaya çalışınca endişelendim. operasyondan sonra 2 3 gün sonra normal haline dönmüştü. cevaplar için şimdiden teşekkürlerrr.

3 CEVAP

Selenay1

Kısırlaştıkları zaman hormonlar hala vücutta aktif oluyor sadece üretimi duruyor zamanla etkisi geçiyor şu an böyle devam etmesi çok normal 1 hafta da az zaten belli olmaz benim kedim ara ara diğer kedimin üstüne çıkıyor kısırlaştıralı 2 ay falan olmasına rağmen sabretmeniz ve elinizden geldiğince sakinleştirmeniz lazım

Cennet29

Bu agresifliğinin geçmesi uzun sürebilir herhangi bi sorun yok geçecek. Sonra minik bi alışkanlık kalacak benim kedimi kısırlaştıralı 5 ay olmasına rağmen bir gece ansızın koluma hallenmişti fjfjfj hala da dişi kediye bazen yeltenir.

Warriorsans

Erkek kedilerde bu yüzden kızgınlığa hiç girmeden kısırlaştırmak bence en iyisi oluyor. Daha bence zamanı var hormonlarının da düzelmedi için 1 ayı bulabilir