Alerjik Kedim İçin Mama Önerisi?

gabomb

Protein kaynağı kümes hayvanı ve balık olmayan, karbonhidrat kaynağı da soya veya pirinç olmayan, düşük proteinli ve düzgün içerikli bir mama arıyorum. Brit Care'in mamalarını denemek istiyorum fakat ishal şikayetleri biraz korkutuyor. Tahılsız mamaya alışkın olduğumuz için pek bi sıkıntı yaratacağını da sanmıyorum ama.

3 CEVAP

caitlyn

ya ben o tahıllıdan tahılsıza geçişte ishal vs olayını dün sordum vete ama onla çok bi ilgisi yok dedi? bilemicem

Sezgek

Merhaba ben brit care vet serisi aldım ama somonlu aı ne yazık ki gayet iyi gidiyorduk bizim kızın somonla sıkıntısı yok ama evimde şu an yatılı misafir var ve benim kedim misafiri hiç sevmez direkt yemeden içmeden kesilir akşama kadar direttim başka bir şey vermemek konusunda ama yemedi mamasını mecbur schesir ton balıklı verdim midesine iki gr yemek girsin diye bakalım kaşınma olacak mı inşlh olmaz

gabomb

güncel