Kedim Son Günlerde Yerde Yatmaya Başladı ?

Merhaba arkadaşlar, Antalya da yaşıyorum havalar yeterince ısınmadı henüz kedim 2 yaşında son günlerde her zaman ki koltuğunda uyurken birden uyanıp yere uzanıyor ve uykusuna devam ediyor bunu son 1 haftadır çok sık gözlemlemeye başladım bazen taş zemine bazen halının üzerine yatıp uyuyor, sizce endişelenmem gereken bir şey var mı ?

10 CEVAP

Anonymus683514

Benimki de ankara da yerde yatıyor hep hava bize cok sıcak olmayabilir ama onlara sıcak geliyor

caitlyn

serin diye olabilir, benimki de havalar ısınınca yerde yatmaya başlar

meov

bizimki de yere geçti. salon sıcak oluyor diye koridorda yerde yatıyor. geçende banyoda yatıyordu, hiç yapmadığı bir şey normalde.

Lils

Benim kedimde bu hafta başladı yerde, balkonda ya da halıda yatmaya. Normal geçen yazda yapmıştı

Bluebest

Havalar ısınmaya başladıktan sonra benim de kedim yerde yatmaya başladı, banyoda da yatıyor. Serin bir yer istediği belli. Bence endişelenecek bir durum yok.

martuyl

Ben Izmirdeyim. Benimki 1 ay once yerde yatmaya basladi bile :D Hatta su an en favori yeri banyo lavabosu ve dusakabinin ici :D

Palyaco

Kediler icin sıcak bu havalar yerde ve taş zeminde yatmayı seviyorlar serin yer ararlar

Bbgm

Bizimkilerde hep karanlık fayans yerlere giriyorlar. Havalar basıyor çocuklara. Allah sokakta kalan canların yardımcısı olsun.

Ekimannesi

Sıcaktan dolayı benim kedimde yerde yatıyor sürekli yeni tasindigimiz şehir oldukça sıcak nefes alışı bile farklı burda 😔

Deniz1741

Benimki de başladı yerde yatmalara. Özellikle fayanslı yerler tercihi ☺️