Bakabilir Misiniz Bu Nedir

kimyonesra

merhaba, mahallemde beslediğim kedinin vücudunda şu şekilde lekeler gördüm bazı bölgelerinde yeşil yeşil olmuş. çekmeye çalıştım ama çok yanaştırmıyor kendisine o yüzden her yeri çekemedim. bir bakar mısınız bu kir filan mı gibi görünüyor yoksa bir rahatsızlık mi anlayamadım

8 CEVAP

Warriorsans

Belki yıkanda temizlense düzelir bilemedim ki bende :/

BiciriginAnnesi

Bir ıslak bez ile silmeyi deneyin bakalım çıkacak mı çıkarsa yıkanmaya ihtiyacı var demektir:(

Belki ayağı fln bir yere değdi inşaat kalıntıları olabilir süte bulaşmış olabilir herşey olabilir o da kurudu böyle kabuk gibi görüntü oldu siz dedigim gibi silin bi

kimyonesra

çok teşekkürler, bu arada yanına yanaştırmıyor nasıl silebilirim bilmiyorum

BiciriginAnnesi

Yaş mama ile Kandıra bilirsiniz gerçi kanar mı bilmiyorum yetişkin bir kediye benziyor avcunuza yaş mama koyun size güvenmesini sağlayın mutlaka size kendini sevdirecektir o sıra silebilirsiniz

sultansbutler

boya bulaşmış bence. su bazlı ise bacakları ıslandıkça kendi kendine çıkar. bizim geçici kedimiz de girmişti güzel bi köpüklü bir banyo ile çıkarmıştık. yani kedi tutulmuyorsa yapabileceğiniz bir şey pek yok. bi kapanla yakalayıp veterinerde anestezi ile yıkanabilir ya da tıraş edilebilir. eğer ürkekse ama biraz da olsa temasa katlanıyorsa siz yakalayıp evde yıkayabilirsiniz boyalı yerleri. hayvan ele gelmediği için çok meşakkatli olacaktır ben uğraşmayın derim.

Palyaco

Yoğun çimlerde yuvarlanmış ise oluyor yaklastirmiyorsa yapacak bisey yok

kimyonesra

daha iyi çekmeye çalışacağım böyle hiç anlaşılmıyor :(

Superisi814

Boya, çimento türevleri gibi göründü gözüme ancak emin değilim.