Bozita Kedi Maması

bademk

Öncelikle merhaba, aranızda halihazırda bozita mama kullanan veya daha önce kullanmış olan varsa eğer mama hakkındaki yorumları neler ? İçeriği sizce nasıl, iyi bir mama mıdır ?

10 CEVAP

Palyaco

Bozita smotach kullandım mama cok iyiydi tek sıkıntı kürk güzelliği malt yapıyor ve cok tüy döktürdü bozita indor geyikli onuda sevmedi bir türlü yemedi en son kuzulu seçeneğini aldım onu guzel yiyiyor exclusion la karışık veriyorum sığır eliyle suan sıkıntı yok

simbakedi

fiyatına göre alabileceğiniz en iyi mamadır benim gözümde. ondan pahalı çoğu mamadan da daha iyidir. bozita kitten kullanmıştım kedimin yavruluğunda, çok memnunduk. iştahı, kakası, tüyleri vs olması gerektiği gibiydi. kısır mamasında geyikli kısır mamasını çok begeniyordum, kedimin damak tadı yüzünden alamıyorum :(

Ben de tüy açısından memnun kalmamıştım ama bu sene fark ettim ki somonlu kullansa da tüy döküyor bu mevsimde. Ben memnundum tekrar aldım geyik etlisini hazır uyguna bulmuşken

AslanPati

Ben memnunum, tavsiye ederim. Kuzulu olanı kullanıyorum. Uzun geçmişi olan bir firma.

aycylmz

Tavuklu kısır mamasını kullandım bir süre. Tüylerine olumlu ya da olumsuz bir etkisi olmadı, dışkıda problem de olmadı ama çok iştahlı yemedi maalesef.

Warriorsans

Kullanmadım ama kesinlikle denemek istediğim bir marka. Özellikle şu an güzel indirimde ve imkanım olsa kesinlikle alırdım. İçeriğini beğeniyorum fiyat performans olarak en iyisi denilebilir bence.

oamac26

Harika bir mama. Ben stok sorunu yaşandığı için nd kullanmaya başladım ama biter bitmez tekrar döneceğim

Palyaco

Herzaman bulunmuyor birde onada dehşet zam geliyormuş herkesin bilgisine neye zam gelmiyorki saten

bademk

Aaa zam mı geliyormuş

Midnightoil

Bizde 1.5 aydır kullanıyoruz henüz olumsuz bir durum yaşamadık aksine Proplan sonrası yağlanması kesildi kilo bile verdi.