Kedi Gezdirme

yelizylmz0

merhaba kedim dışarı çıkmak istiyor da sizce tasmayla gezdirmek guvenli mi kedisini gezdirmis olan yardimci olursa sevinirim bir de nasil bi tasma almaliyim

4 CEVAP

gece18

Geçenlerde çıkardım hava alması açısından. Zaten kedim korkak bir kedi değil. Ama bir daha çıkarır mıyım? Sanmam.
Parazit geçebilir, toksik bitki yiyebilir. Yerlere herhangi kedi idrarını, dışkısını bırakan bir yerlere denk gelinebilir.

Kısaca zaten viral hastalıklar çok arttı, corona kol gibi ortada, fipli kediler çoğalıyor. Hiç önermem dışarıyı.

Kuzucansu44

Ben çok uzun zamandır çıkarıyorum bir sorun yaşamadım, göğüs tasması kullanmanızı öneririm. Marka olarak trixie, tailpetz ve cattie kullanıyorum memnunum

yelizylmz0

kedimin 2.karma aşısı yok şu an kuduz aşısı var hastalık kapar mı aşı yaptırıp mı çıkarmalıyım

yelizylmz0

bir de evimizin olduğu yerde cok kedi var da sahilde falan mi gezdiriyim