Vet's Plus Jöle Soslu Konserve

sivaslim

artık bu zamlara inanamaz oldum gerçekten daha 1 hafta oldu mamayı alalı 254 lr ve bugün baktım 290 lr olmuş yazıktır günahtır. Petlebide fırsatçılık mı yapar oldu çözemiyorum. % 10 indirim kodu veriyorlardı şimdi onuda kaldırmışlar sepette indirim olan ürünlere uygulanmıyormuş zaten sepette indirim yapar gibi gösteriyorsunuz. biraz insaf lütfen

6 CEVAP

Palyaco

Ben size verim indirim kodu 6269321 yüzde 10 indirim sagliyor

AslanPati

Benim de severek kullandığım bir ürün. Maliyetler çok arttı. Her şeye zam geldi. Motorine gelen zamlar doğrudan nakliyeyi etkiliyor. Korkarım ki bu fiyatları da arayacağız.

Warriorsans

Kafayı yemek üzereyim gerçekten. Daha ucuzlen daha az alırdık şimdi pahalandı ve daha çok mama alıyoruz aylık 30 kg min mama gidiyor bunun yaş maması veterineri vitamini var ve çok zor. Veterinere götürebilmek için beklettiğim 2 kedi daha var zaten tedavi olan kedi de var sıra gelmiyor ki.. mecbur biri iyileşince en acil hangisiyse onu götürüyorum. Okulum bitsin işe gireyim biraz rahatlarız sanırım daha iyi bakabilirim o zaman onlara :/

sivaslim

çok tşk ederim valla çok sağolun

BiciriginAnnesi

Petlebide fırsatçılık mı yapar oldu çözemiyorum. % 10 indirim kodu veriyorlardı şimdi onuda kaldırmışlar

Petlebi fırsatçılık kesinlikle yapmaz bu konuda size katılmıyorum
Bir çok siteden çok iyidir
%10 indirim devam ediyor + türk Telekomlulara özel 40 TL indirim var + sipariş verdiğiniz ürünün içine size 100 TL alışverişe 25 TL indirim kartı da veriyor bugün geldi bize daha ne olsun

cat_expert

Her şeye zam geliyor mamaya mı zam gelmeyecek anlamadım, maliyetlerden haberiniz yok sanırım.

Kuru mamalara da yüzde 25-30 civarı zam gelecek.